HEMEN BİLGİ AL

Adres

Instagram

Sosyal Meyda

Hakkımızda

Gökyüzü Sigorta, gelişen ve değişen yeni sigortacılık anlayışını alanında deneyimli, her biri 20 seneyi aşkın deneyimi olan uzman kadrosunu bir araya getirip, siz değerli iş ortaklarının risklerini maximum özenle korumak ve her ne sebeple olursa olsun karşılaşacağı kayıplarını yerine koymak amacıyla 2016 yılında kuruldu.

Sağlık, araç, konut, işyeri, seyahat ve daha birçok alanda doğru ve düzgün hizmet vermeyi amaç edinen Gökyüzü Sigorta, iş ortaklarına uygun en doğru poliçeyi en iyi fiyatla sunuyor.

Anadolu Sigorta ve Sompo Japan Sigorta’nın A Plus acentesi olan Gökyüzü Sigorta, bu iki büyük sigorta şirketinin tüm avantajlı fırsatlarını değerli iş ortaklarına en hızlı şekilde ulaştırıyor.

Sektörde gelişmenin ve büyümenin iş ortaklarıyla birlikte mümkün olabileceğinin farkında olan Gökyüzü Sigorta, ortaklarının yaşadığı sorunların başından sonuna kadar takipçisi olmayı ve çözüm bulmayı vaat ediyor.

Sigortacılık sektöründe yaşanan tüm gelişmeleri bir telefon aracılığıyla sizlerle paylaşan Gökyüzü Sigorta’nın hem internet sitesinden hem de tüm sosyal medya ağları üzerinden sektörle ilgili gelişmeleri hızlı ve doğru şekilde öğrenebilirsiniz.